Про компанію

Товариство з обмеженою відповідальністю "ІнфоТех" (далі - "Компанія") пропонує комплекс послуг, які базуються на сучасних інформаційних технологіях.

Основним напрямком діяльності є надання доступу до мережі Інтернет через комутуюче, некомутуюче сполучення, сполучення по мережі Ethernet та через радіо канал, а також об'єднання офісів у єдину мережу і підключення цих мереж та житлових будинків до мережі Інтернет. У даний час здійснюється установка супутникової антени, котра дозволить значно поліпшити якість обслуговування наших клієнтів, покращити якість каналу без зміни цін. Компанія також пропонує послуги з надання підтримки комп'ютерних систем на базі мережі Інтернет. Найважливішою відмінною ознакою наших послуг є їх низька вартість та висока якість. У теперішній момент комутуючий доступ здійснюється шляхом додзвону до цифрової АТС-248 багатоканальному номері.

Найближчим часом планується розміщення WEB-магазинів та довідкових систем, які дозволять нашим користувачам без проблем знаходити потрібну інформацію у мережі, дозволять купувати товари та послуги через Інтернет безпосередньо у виробника, минаючи посередників.

Компанія надає також комплексні послуги з вирішення проблеми системної інтеграції, тобто, з надання нижченаведених робіт та послуг:


Колхоз - дело добровольное: хочешь - вступай, не хочешь - расстреляем.

2009 © Компания ИнфоТех